Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Teslimat ve İade Koşulları

İş bu sözleşme Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nin ek sözleşmesi olarak kabul edilir. Alıcı ve Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından Teslimat ve İade koşullarına, sorumluluklara ilişkin net açıklık getirilmesi amacıyla hazırlanmıştır.

MADDE 1: ALICI HAKLARI VE CAYMA

Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce kurs veya alacağı hizmetlerle ilgili bilgileri önceden edinmiş olduğunu kabul eder.

Siparişi oluşturulmuş ve teslim işlemleri tamamlanmış olan hizmet, kurs alıcının işleminin tamamlandığını taahhüt eder. Cayma hakkı kullanılacaksa, alıcı iade talep edebilir. Bu süre 15 gün ile sınırlı olup 15 günden sonra hizmet ile ilgili iptal hakkı kabul edilmeyeceğini alıcı taahhüt eder.

Alıcı; Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alıcı’ nın almış olduğu hizmeti ticari kazanca dönüştürme, kötüleme, markaya zarar verici davranışlarda bulunma, hesap bilgilerini paylaşma, satma, propaganda aracı gibi amaçlar tespit ettiğinde Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ ne maddi veya marka zarar verici durumlarda cayma hakkını kullanabileceğini bildiğini kabul eder.

MADDE 2: TESLİMAT ŞEKLİ

Alıcı, siparişi oluşturduktan sonra üçüncü taraf (PayTR, İyzico, Shopier) gibi ödeme kanallarına hizmet bedelinin geçmesinden sonraki dakikalar içerisinde Alıcı’ nın remkod.com.tr hesabında oluşturmuş olduğu / oluşturulmuş olduğu hesabına hizmet tanımlanır. Alıcı, remkod.com.tr hesabındaki Kurslarım kısmından siparişinin teslimini Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sağlayacağını kabul eder.

Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; Havale/EFT ödemelerinde ise, işlem gerçekleştirildikten ve Alıcı’ nın ödemesi Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi banka hesabına giriş yaptıktan 24 saat içerisinde kişinin aldığı hizmet remkod.com.tr hesabına tanımlanarak teslimi yapılacağını taahhüt eder.

MADDE 3: ALICI SORUMLULUĞU VE TAZMİNAT

Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce kurs veya alacağı hizmetlerle ilgili bilgileri önceden edinmiş olduğunu kabul eder. Siparişi oluşturulmuş ve teslim işlemleri tamamlanmış olan Alıcı hizmet, kurs alıcının işleminin tamamlandığını taahhüt eder.

Alıcı herhangi bir nedenle cayma hakkı kullanılacaksa iade talebi oluşturabilir. Bu süre 15 gün ile sınırlı olup 15 günden sonra hizmet ile ilgili iptal, iade hakkı kabul edilmeyeceğini alıcı taahhüt eder. Ancak Alıcı, almış olduğu hizmetteki doküman, video veya diğer ek hizmetlerin Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. Aracılığı ile kopyası olmadan teslim ettiğini, kopyasının olması halinde veya paylaşılması durumunda hakkında açılabilecek maddi tazminatı kabul ettiğini taahhüt eder.

MADDE 4: SORUMLULUK TAHHÜDÜ

Remkod.com.tr web sitesindeki hizmetler 01.01.2022 tarihi itibariyle tüm yetkileri ile birlikte Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. Devredilmiş olmuş işlemler Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. Tarafından sağlanmaktadır.

Bu nedenle ilgili tarih itibariyle iade işlemlerinde Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. Yetkilileri/Çalışanları işlemleri takip edecektir. Aynı şekilde iade işlemi sonrasında Alıcı herhangi bir nedenle iade ettiği hizmet/mal’ a ait görsel, yazılı doküman, belge veya ilgili hizmete ilişkin kayıtları tutması, saklaması veya paylaşması alıcı’ nın Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. ‘ne karşı maddi tazminat ödeyebileceğini kabul ettiğini taahhüt eder.

Bu kapsamda Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. Uyarıya gerek kalmadan Alıcı hakkında maddi tazminat işlemlerini başlatır. Maddi tazminat Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ. Tarafından belirlenip alıcı tarafından kabul edildiğini taahhüt eder.