Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Kullanım Koşulları

Kullanım koşulları, remkod.com.tr sitesini kullanan kullanıcıların ilgili siteyi kullanırken bilgilenmesi, hizmetleri açıkça öğrenmesi ve koşullarını bilmesi amacıyla Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ tarafından hazırlanmıştır.

Bilgilendirme

remkod.com.tr internet sitesi online hizmet satışı yapan bir interaktif kurs yayınlama sitesidir. remkod.com.tr web sitesine erişip, kullanan herkes aşağıdaki uyarıları ve bilgilendirmeleri koşulsuz kabul etmiş sayılır.

remkod.com.tr web sitesinin içeriğinde yayınlanan kurslar Uzemku ve Remkod tarafından organize edilerek oluşturulmuştur. remkod.com.tr sitesinden yayınlanan hizmetler, kurslar veya danışmanlıklar aktif olan ve heran herkesin istediği yerden oluşan online hizmetlerden oluşmaktadır.  

Remkod web sitesinde olan tüm bilgilerin doğru olması için azami gayret göstermektedir ancak remkod.com.tr ‘de yer alan bilgiler ve sehven yapılmış olan yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. remkod.com.tr, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın ürünleri ile ilgili teknik özellikleri ve fiyat bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

remkod.com.tr web sitesindeki kullanıcı faaliyetlerini kaydetmek ve daha kullanışlı hale getirmek üzere remkod.com.tr web sitesini değerlendirmek ve geliştirmek için remkod.com.tr, sitesinde cookie (çerez) teknolojisini kullanır. Kişisel veriler / kullanıcı girdileri müşterilerimizden aldığımız bilgilerin tamamının ve remkod.com.tr sistem altyapısını ve internet sunumlarının en yüksek güvenlik seviyesinde korunması amacıyla 256 bit SSL güvenlik programı kullanılmaktadır.

Kredi Kartı / Banka Kartı Güvenliği

Remkod web sitesi üzerinden yapılan Kredi Kartı / Banka Kartı ödemeleri Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ tarafından anlaşma sağlanmış üçüncü kurum veya kuruluşlar ile yapılmaktadır. Remkod.com.tr Kartlarınızın güvenliğini sağlamak için hiçbir zaman kartlarını kaydetmez. Kart bilgileriniz İyzico veya PayTR tarafından saklanmakta ve remkod.com.tr kart bilgilerine asla erişememektedir. 

Kart güvenliğinizi artırmak için ayrıca ödeme kanallarında istek dışı işlemleri engellemek adına 3D (şifre ile onaylama) secure, Kredi Kartı ve Bilgi Güvenliği kullanılmaktadır. Bu sayede izniniz ve onayınız olmadan kartınızdan işlem yapılamaz.

remkod.com.tr, web sitemizden alışveriş yaptığınızda kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Bu nedenle her alışverişte kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir. Bu durum tamamıyla kullanıcılarımızın ve alıcı kitlemizin güvenliğin sağlamak üzere almış olduğumuz bir tedbirdir.

3D Secure Sistemi

3D secure, sanal ortamda yapılan alışverişlerin güvenliğinin sağlanması amacı ile geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. 3D uygulamalarda, Visa kredi kartları için yapılan uygulamaya” Verified by Visa “, MasterCard için ise SecureCode adı verilir. 3D secure yöntemi ile yapılan alışverişlerde kredi kartınızın 3D Secure sistemini desteklemesi gerekmektedir. Bu durumda kart sahibi, işlem esnasında kendi özel şifresi ile giriş yapar. Kredi kartı, 3D secure özelliği taşımayanlar remkod.com.tr sitesinden alışverişlerini havale/EFT yöntemi ile yapabileceklerdir. Kredi kartınıza 3D özelliğinin kazandırılması için bankanız ile temasa geçebilirsiniz. remkod.com.tr web sitemizin alışveriş hizmetlerinden faydalanmanız için üye olmanız gerekmektedir.

Bilgileriniz

remkod.com.tr web sitemize girmiş olduğunuz bilgilerinizi gizli tutar. Ürün satın alınması içeren alışverişlerde ürünü teslim edebilmek için ve bazı hizmetlerimizden sizi haberdar edebilmek için formda yer alan bilgilerin tam ve doğru olarak doldurulması zorunludur. Bu bilgiler ve online alışveriş sırasında girdiğiniz teslimat ve fatura adresleri sistemimizde saklanmaktadır remkod.com.tr üyelerinden aldığı kişisel verileri kullanıcı onayı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder.

remkod.com.tr‘ de kişisel ve kredi kartı bilgilerinizin gizlilik ve güvenliği 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) teknolojisi ile korunmaktadır. SSL güvenlik sistemi, güvenli alışveriş için geliştirilmiş bir şifreleme yöntemidir. Kullandığınız web tarayıcısı ile bağlı olduğunuz sitenin web sunucusu arasında güvenli bilgi alışverişini sağlar. SSL kullanılan bir sitede dolaştığınız ve bilgi girişi yaptığınız sürece, yaptığınız işlemlerin üçüncü şahıslar tarafından izlenme olasılığı ortadan kalkar.

SSL Güvenlik ve Kişisel Güvenlik

SSL güvenlik alanında iken girdiğiniz bilgiler, karşı tarafa gönderilmeden önce çözülmesi ve üçüncü şahıslar tarafından okunması imkânsız bir kodlama sistemiyle otomatik olarak şifrelenir. Bu bilgi ancak karşı taraftaki web sunucu tarafından ve sadece doğru adreste deşifre edilmek üzere çözülür ve anlamlı bir bilgi haline getirilebilir. Her iki tarafın da doğrulama yapmasıyla işlemin ve paylaşılan bilginin gizliliği korunur.

remkod.com.tr da bir ürün satın alırken hiçbir şekilde kredi kartı ve diğer ödeme bilgileriniz kaydedilmez. Bu sebeple her yeni alışveriş için kart ve ödeme bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir. Üyelerimizden sipariş süresince e-posta, faks, mektup, SMS vb. işlemlerinizde veya telefon görüşmelerinizde kredi kartı numaranız ve bu karta ait şifre/güvenlik kodu (CVV) gibi kişisel bilgileriniz sizden talep edilmez. Talep edildiğinde kesinlikle vermeyiniz.

Satın Alma İşlemleri

remkod.com.tr‘ de satın almak istediğiniz ürünlerin ödeme işlemlerini başlattığınız anda Uzemku Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ aracılığı anlaşma sağlanan ödeme aracısı (PayTR, Shopier, İyzico) alanından SSL güvenlik alanına yönlendirilirsiniz.  

Kullandığınız internet tarayıcısı ile remkod.com.tr web sunucusu arasında güvenlikli bilgi alışverişi başlar. Bağlantınız şifreli konuma geçtiğinde adınızı, kredi kartı numaranızı vb. her türlü kişisel bilginizi güvenli bir şekilde yollayabilir ve herhangi birinin bu bilgileri internet üzerinden okumasını engellemiş olursunuz. CVV kullanımı uluslararası kredi kartları kuruluşları tarafından alışveriş güvenliğini arttırmak amacıyla uygulamaya konmuştur.

remkod.com.tr, iş gereksinimlerine göre bu ilkeyi istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar ve bu nedenle siteyi her ziyaretinizde yasal uyarıları denetlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz yararınıza olacaktır.