Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Site Rehberi

REMKOD REHBERİ

REMKOD değişen günün koşullarına göre gelişen dinamik bir sistemdir. Bu nedenle sürekli olarak yepyeni özellikler ve fırsatlar oluşturmaktadır. 

Bu rehberin amacı: REMKOD sitesinden en iyi şekilde yararlanmanız ve siteyi nasıl kullanacağınızı göstermektir.

REMKOD ne iş yapıyor?

REMKOD interaktif kurs modelini benimsemiş bir platformdur. Burada; Video kurslar, canlı kurslar, etkinlikler, uygulama atölyeleri, danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

İnteraktif kurs modeli nedir?

Katılımcıların hem öğrendiği hemde öğreterek kazandığı bir kurs modelidir. 

Katılımcılar nasıl öğretir?

REMKOD kurslarını alıp, etkinlikler yaparak yeteri puan toplayan katılımcılarımız online etkinlik oluşturabilir ve gelen talepler doğrultusunda uygulama atölyeleri yapabilir, kurslar oluşturabilir. Böylece öğrenirken öğretme deneyimi yaşatarak kazanç elde edebilirsiniz.

Hangi faaliyet kaç puan?

Yapacağınız her bir etkinlik REMKOD interaktif sistemi tarafından PUANLAMA TABLOSUNA göre ödüllendirilir. Tabloyu görüntülemek için REMKOD hesabınıza giriş yapın ve PUANLAMA DAĞILIMI tablosuna bakın.

Sertifikamı nasıl alırım?

REMKOD sitesinden aldığınız her kursu bitirdikten sonra sertifikanız otomatik olarak oluşturulur ve daha sonra sertifika sekmesinden sertifikanızı indirebilirsiniz.

Sertifika Nasıl Sorgulanır?

REMKOD sitesinden aldığınız kursları tamamladıktan sonra almış olduğunuz sertifikalarınızı üst menümüzde yer alan SERTİFİKA SORGULA butonundan sertifika kodunu girerek sorgulayabilirsiniz.

İş ortaklığı bağlantısı nedir?

REMKOD sitesine kayıtlı olan herkes AYARLAR kısmına girerek ORTAKLIK PROGRAMI bağlantısını görebilir. bağlantısını kopyalayıp paylaşan herkes kazançlı çıkarak puanları toplar.

Sıkça Merak Edilenler

REMKOD sitesinden kursları seçtikten sonra KREDİ KARTIYLA ÖDEME seçeneği seçerek karşınıza çıkan ekranda TAKSİTLE ÖDE seçeneğine tıklayarak taksitle kurslarınızı alabilirsiniz.

Evet. Kurslarınızı seçtikten sonra ödeme adımında Kredi Kartını seçtikten sonra karşınıza gelen ekranda Taksitli Ödeme seçeneğine tıklayarak 12 Aya kadar taksitli kurs alımı yapabilirsiniz.

Çok sayıda ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. HAVALE / EFT, Kredi Kartı, Banka Kartı, BKM EXPRESS, Kart Puanlarıyla Ödeme, tosla, Jüzdan ile ödeme yapabileceğiniz gibi sitemizde topladığınız Puanlarınızla da ödeme yapabilirisiniz.

 

Tabi ki yapabilirsiniz. Bunun için, kurslarınızı seçtikten sonra ödeme sayfasında BANKA HAVALESİ / EFT seçeneğini seçerek ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Puanlarınızı kendi panelinize giriş yapıp PUANLARIM sekmesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca aynı sekmeden hangi faaliyetinizden ne kadar puan aldığınızı da görüntüleyebilirsiniz.

REMKOD sitesi sadece video kurslar vermekle kalmaz aynı zamanda uygulamaya yönelik Atölyeler yapılır. Bu atölyeler sayesinde daha interaktif öğrenme ve yaşam biçimi elde edebilirsiniz. 

REMKOD sitesinde tek oturumlu ya da online kamplar gibi kamp etkinlikleri yapılır. Bu etkinlikleri ve özelliklerini görebilmek için ETKİNLİK TAKVİMİ‘ ne bakabilirsiniz. Bazı etkinliklerde kontenjan sınırlanması olabilmektedir.

Puanlarınızla kurs alabilmek için kursun puan fiyatı kadar puanınızın olması gerekmektedir. Her kursta KURSU AL seçeneğine tıkladıktan sonra Bir Kerelik ödeme veya Puanla ödeme seçenekleri çıkacaktır. Yeterli puanınız var ise kursu Puanınızla alabilirsiniz. Yok ise ne kadar puana daha ihtiyacınız olduğunu yine aynı yerden görebilirsiniz.

REMKOD sitesinden çok sayıda kurs vardır. Daha sonra almayı hedeflediğiniz ve istediğiniz kursları istek listesine ekleyerek, uygun olduğunuz zamanda istediğiniz bu kursları tekrar tekrar aramanıza gerek kalmadan bulabilirsiniz. 

REMKOD sitesinden eğitim verebilirsiniz. Ancak bunun için REMKOD’ un hazırlamış olduğu bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterlere uygun olarak değerlendirilip onaylanan herkes REMKOD eğitmeni olabilir. REMKOD eğitmeni olmak için sitenin üst kısmında EĞİTMEN OL butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. 

REMKOD yeni fikirlere her daim açıktır. Muhteşem bir fikriniz olduğunuzu düşünüyorsanız hemen REMKOD sitesinin sağ üst kısmında bulunan GİRİŞİMLERİM İÇİN sekmesine tıklayarak bizimle iletişime girebilirsiniz.

REMKOD sitesinden aldığınız kursları tamamladıktan sonra almış olduğunuz sertifikalarınızı üst menümüzde yer alan SERTİFİKA SORGULA butonundan sertifika kodunu girerek sorgulayabilirsiniz.

REMKOD sitesindeki faaliyetleriniz sonucunda kazandığınız her 100 Puan 1₺ ‘ ye karşılık gelmektedir. 

Puanlarınızı nakitte çeviremezsiniz. Puanlarınız ile kurslar alabilir veya çeşitli fırsatları elde edebilirsiniz.

© 2023 REMKOD | Uzemku Bilgi Teknolojileri LTD ŞTİ