Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Sayı İlmi Practitioner (ileri Seviye)

Numeroloji Practitioner eğitimi sayesinde, Numeroloji Uygulayıcısı olmak için gerekli olacak tüm yetkinlikleri kazanabilirsiniz. Bu kurs sonrası artık Numeroloji görüşmeleri, danışmanlıkları ve seansları yapabilecek yetkinlikleri kazanacak ve bu yetkinlikleri tasdikleyebileceksiniz. Ayrıca Numeroloji ile ilgili birçok farklı konuya değinilecek ve görülmemiş olanı göreceksiniz. Numeroloji yetkinliğinizi bir üst seviyeye taşıyacaksınız.

Numeroloji Practitioner eğitimi sonrası uygulama atölyeleri de yapılacaktır. Bu sertifikasyona başvuru yapan kişiler Numeroloji Practitioner uygulama atölyelerine ücretsiz katılabilecektir.

NOT: Numeroloji Practitioner kursunu almadan önce Simya İlmi 1.Modül (Temel Seviye) kursunun alınması gerekmektedir. Kurslarınız arasında Simya İlmi 2.Modül (Orta Seviye) kursu yok ise Simya İlmi (ileri Seviye) kursunu almanıza sistem izin vermeyebilir.

  • Kurs sonunda NUMEROLOJİ DANIŞMANLIĞI yapma yetkinliğiniz olacak ve NUMEROLOJİ DANIŞMANLIĞI YAPABİLECEKSİNİZ…

Not: Kursu bitirdikten sonra Carcerd ve EUROPASSCARD Onaylı Uluslararası Akreditasyonlu sertifikanız otomatik olarak hazırlanacak olup sertifikalar kısmından indirebilirsiniz.  Örnek sertifikayı aşağıda görebilirsiniz.

5
5 5 üzerinden
3 Derecelendirmeler

Ayrıntılı Değerlendirme

Yıldız 5
3
Yıldız 4
0
Yıldız 3
0
Yıldız 2
0
Yıldız 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Daha fazla göster
Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Kursu al
Kayıtlı: 359 öğrenci
Dersler: 15
Seviye: İleri
Sayı İlmi Practitioner (ileri Seviye)
Fiyat:
₺4,000 ₺859.90