Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Dorn Method Eğitimi

4.7 5 üzerinden
4.7
3 yorumları
  • Bu kurs ABD, AB gibi bir çok yerlerde uygulanmakta ve yararları gün geçtikte daha da kanıtlanmaktadır.

Omzunuzda, belinizde ve boynunuzda yükler, ağrılar var ise bu eğitim programı tam size göre. Çünkü Dorn Method bel ve boyun fıtığına sebep olan etmenleri açık açık dile getirip, nedenleri ile birlikte sizlere sunmakla kalmayıp çözüm yollarını sizlere göstermektedir. 

  • Omurga sağlığına yönelik bilgileri bulacak omurganızın daha sağlıklı olması neler yapacağınızı en açık şekilde öğreneceksiniz.

Bel ve boyun sağlığı, fıtığına yönelik genel bilgileri öğrenecek, işleyişini net bir şekilde anlayıp nasıl koruyacağımız ile ilgili bilgiler elde edeceksiniz.

  • Bacak boyu eşitliği, kalça, pelvis eşitlemesinin önemi ile birlikte düzensizliğinden ne gibi sağlık sorunları yaşayacağınızı açıkça öğreneceksiniz.

Bedenin ve postürün dengeye girmesi ile birlikte sağlığınız için nedeni keşfedecek ve beden sağlığını bilinçli bir şekilde öğrenebileceksiniz. Bedenin ve postürün dengeye girmesi ile birlikte sağlığınız için nedeni keşfedecek ve beden sağlığını bilinçli bir şekilde öğrenebileceksiniz. 

Not: Kursu bitirdikten sonra Carcerd ve EUROPASSCARD Onaylı Uluslararası Akreditasyonlu sertifikanız otomatik olarak hazırlanacak olup sertifikalar kısmından indirebilirsiniz.  Örnek sertifikayı aşağıda görebilirsiniz.

4.7
4.7 5 üzerinden
3 Derecelendirmeler

Ayrıntılı Değerlendirme

Yıldız 5
2
Yıldız 4
1
Yıldız 3
0
Yıldız 2
0
Yıldız 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Daha fazla göster
Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Kursu al
Kayıtlı: 2988 öğrenci
Dersler: 17
Seviye: Tüm Seviyeler
Dorn Method Eğitimi
4.7 5 üzerinden
4.7
3 yorumları
Fiyat:
₺3,000 ₺459.90