Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Simya DNA Dizilimi

4.7 5 üzerinden
4.7
3 yorumları

DNA’nın doğal bir elektrik iletkendir. Elektromanyetik dalgalara karşı son derece hassastır. Ruh halinizdeki küçük bir değişiklik bile, DNA’nızdan bir tepkiyi tetiklemeye yetecek kadar çevresel bir sinyal yaratacaktır. Aynı şekilde, negatif veya pozitif bir düşünce, DNA’nızı bir tür biyolojik yanıt oluşturacak şekilde karıştıracak, vücudunuzda ince bir elektromanyetik akım oluşturacaktır. Çoğumuz ruh halimizin, düşüncelerimizin, inançlarımızın ve genel tutumumuzun bedenlerimizi tam anlamıyla nasıl şekillendirdiğinin tamamen farkında değiliz.

DNA’nızın artan/yüksek hassasiyeti nedeniyle, yediğiniz gıdalardan birlikte  yaşadığınız insanlara kadar hayatınızdaki her şey, tutumunuz aracılığıyla  bedeninizi birlikte yaratıyor. Tutumunuz, DNA’nıza ulaşan elektromanyetik sinyallerin doğasını belirler.

Not: Kursu bitirdikten sonra Carcerd ve EUROPASSCARD Onaylı Uluslararası Akreditasyonlu sertifikanız otomatik olarak hazırlanacak olup sertifikalar kısmından indirebilirsiniz.  Örnek sertifikayı aşağıda görebilirsiniz.

4.7
4.7 5 üzerinden
3 Derecelendirmeler

Ayrıntılı Değerlendirme

Yıldız 5
2
Yıldız 4
1
Yıldız 3
0
Yıldız 2
0
Yıldız 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Daha fazla göster
Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Kursu al
Kayıtlı: 2104 öğrenci
Dersler: 4
Seviye: Tüm Seviyeler
Simya DNA Dizilimi
4.7 5 üzerinden
4.7
3 yorumları
Fiyat:
₺3,000 ₺429.90