Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Hipnoz Regresyonu Geçmişi Geçmişte Bırakma

Hipnozun gücünü ve yöntemlerini kullanarak Hipnoz Regresyonu ile geçmişi geçmişte bırakma çalışmalarını yapabilir ve aynı zaman geçmişin izlerini silmek için doğru telkinleri nasıl vereceğinizi öğreneceğiniz bu kurs içerisinde Erickson hipnozunun gücünü hissedeceksiniz..

Kurs içerisinde iki adet hipnoz çalışması olup bu çalışmalardan sonra uygulama üzerine açıklamalar ve metinlerin incelenmesi yapılmıştır. Bu nedenle kurs daha anlaşılır ve uygulayarak öğrenme sağlamıştır. Geçmişi temizleme çalışmalarında dikkat edilecek hususları öğrenip, dolaylı telkinleri nasıl indikasyon metni içerisine yerleştireceğinizi öğreneceksiniz.

Bu sayede hem indikasyon metinlerini anlayabilecek hem de geçmiş ile ilgili çalışmalarda doğru telkinin nasıl verileceğini göreceğiz. Kur içerisinde yer alan uygulamalar şu şekildedir;

  • Geçmişi geçmişte bırakma
  • Geçmişin izlerini sil

NOT: Bu kurs HİPNOZ PRACTİTİONER derslerinde biridir. HİPNOZ PRACTİTİONER kursunu aldıysanız bu kursu almanıza gerek yoktur. 

Not: Kursu bitirdikten sonra Carcerd ve EUROPASSCARD Onaylı Uluslararası Akreditasyonlu sertifikanız otomatik olarak hazırlanacak olup sertifikalar kısmından indirebilirsiniz.  Örnek sertifikayı aşağıda görebilirsiniz.

5
5 5 üzerinden
1 Derecelendirmeler

Ayrıntılı Değerlendirme

Yıldız 5
1
Yıldız 4
0
Yıldız 3
0
Yıldız 2
0
Yıldız 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Daha fazla göster
Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Kursu al
Kayıtlı: 72 öğrenci
Dersler: 1
Seviye: Tüm Seviyeler
Hipnoz Regresyonu Geçmişi Geçmişte Bırakma
Fiyat:
₺1,500 ₺339.90