Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Elementler Eğitimi

Bir şeyi ete kemiğe büründürmenin yolları toprak elementinin özelliği. Toprak elementi sadece madde alemi değildir, aynı zamanda bir fikri yasal bir hale getirdiğinizde, bu o fikrin topraklanmasını, görünür kılınmasını sağlar

  • Fiziksel dünyaya indirmediğiniz ruhsallığınızın bir manası yoktur. Etrafınızda neyi dönüştürüyor ruhsallığınız? Yani dış dünyanızda neyi dönüştürüyor, fiziksel elle tutulabilir ne var? Yaşamınızda fiziki, gözlemlenebilir dönüşümler neler?
  • Aşkın topraklanması ve daha geniş yüzeye yayılması için evlilik için atılan imzanın toprak elementinin özelliği.
  • Ateş elementi ruhla bağlantıyı güçlendiren elementlerden biridir. Işığın formudur. Günlük hareketiniz olsun. Beden hareketi ateş elementini güçlendirdiği için ruhla bağlantıyı da sağlar. Dans etmek, spor yapmak, yoga v.b.
  • Su elementi özellikleri; Duygular, akaşa kayıtları ve bilgiler DNA da kaydediliyor, duygular su elementidir. Bilgiler DNA da alanındadır çünkü hava elementidir.

Not: Kurs sonunda Carcerd ve EUROPASSCARD Onaylı Uluslararası Akreditasyonlu Rezonans Enerjisini Kullanma belgelendirmesi Dijital Olarak gönderimi sağlanacaktır. Örnek sertifikayı aşağıda görebilirsiniz.

5
5 5 üzerinden
1 Derecelendirmeler

Ayrıntılı Değerlendirme

Yıldız 5
1
Yıldız 4
0
Yıldız 3
0
Yıldız 2
0
Yıldız 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Daha fazla göster
Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Kursu al
Kayıtlı: 684 öğrenci
Dersler: 3
Seviye: Tüm Seviyeler
Fiyat:
₺1,200 ₺429.90